Współpraca z firmą GTLux » Mobilna Myjnia Parowa

mobilna myjnia parowa

Mobilna Myjnia Parowa to sprawdzony model biznesowy dzięki któremu, osiągniesz pożądane efekty finansowe. Kompleksowa oferta naszych produktów pomoże Ci zaspokoić oczekiwania każdego klienta a dzięki naszemu wsparciu i szkoleniom zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności.
Coraz częściej narzekamy na brak wolnego czasu i nikt nie chce marnować go na stanie w kolejkach do myjni. Dlatego też posiadając Mobilną Myjnię Parową oferujemy dojazd i wykonanie usługi w miejscu zleconym przez klienta dzięki czemu oszczędza jego czas i pieniądze.

Mobilna Myjnia Parowa (franczyza)

GTLux Partner przekazuje swojemu franczyzobiorcy licencję na znak towarowy oraz know-how w którym zawarta jest wiedza potrzebna osobie bez doświadczenia do prowadzenia biznesu zgodnie z zasadami określonymi przez franczyzodawcę.

Korzyści przystapienia do sieci:

  • Otrzymujesz od nas praktyczną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i czyszczenia samochodów wypracowaną na bazie naszego doświadczenia€‹€‹
  • Zapewniamy atrakcyjne rabaty na zakup maszyn i urządzeń oraz chemii samochodowej
  • Otrzymujesz Pakiet Startowy ( ulotki, wizytówki, odzież robocza, reklama w środkach masowego przekazu, udział w ogólnopolskich akcjach reklamowych sieci GTLux Partner ) co znacznie obniży Twoje koszty na początku działalności
  • Zapewniamy jednolity system wizualny myjni parowych
  • Zapewniamy specjalistyczne szkolenia
  • Istnieje możliwość wyłączności terytorialnej na działanie mobilnej myjni ( ok. 50 tyś mieszkańców )
  • Zapewniamy prawo pierwszeństwa do otwarcia kolejnych myjni w mieście działalności franczyzobiorcy

€‹

Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub zadzwoń + 48 730080417 aby poznać szczegóły oferty !

Pobierz ofertę w pliku PDF oferta pdf